Radent, стоматологічна клініка у Чернівцях

Стоматологія RADENT

Адреса
Чернівці, вулиця Чорноморська, 4-А
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
Телефон

Якщо ви у пошуках ідеальної стоматології саме для вас - стоматологічна клініка RADENT знаходиться у нашому мальовничому місті Чернівці. І це чудова нагода навідатись до нас та полікувати зубки у нашому місті.

Засновником клініки є лікар-стоматолог, голова Чернівецького осередку Асоціації Імплантологів України, Радукан Віорел Пантелейович. Маючи значний досвід та цінні знання у сфері стоматології йому вдалося створити клініку, зібравши у ній висококваліфікованих працівників, якісне обладнання та комфорт для пацієнтів.

Стоматологія RADENT, фото-1

У клініці відвідувачам гарантоване сучасне стоматологічне обладнання та  всі необхідні умови для прийому із усіма зручностями. Лікарі нашої клініки надають будь-які стоматологічні послуги. І все одно ми не зупиняємося на досягнутому, а самовдосконалюємося, розвиваємося та прагнемо рухатись вперед для того, щоб Ви обирали саме нас.

Запрошуємо до нас на перший прийом безкоштовно. Ви познайомитеся з нашими лікарями, а вони оглянуть Вас, визначать стан Ваших зубів, проконсультують і запропонують найкращий варіант із термінами та вартістю!

ЗАПИСАТИСЯ ОНЛАЙН

Ми в мережі
Наше відео
Ще відео